Zdrowy uśmiech

to klucz do sukcesu

Na zdjęciu: lek.dent. Paweł Rajski, hig.stom. Izabela Szot

Na zdjęciu: lekarz dentysta Magdalena Jarocka

O klinice

Serdecznie witamy na stronie Kliniki stomatologicznej Dentical w Gdańsku. Klinika Dentical w Gdańsku powstała w 1999 roku i jest kontynuacją wieloletniej specjalistycznej praktyki stomatologicznej, której początek datuje się na rok 1982r. Klinika jest prowadzona przez małżeństwo: lek. stom. Ewę Janczak i lek. med. Janusza Janczaka.
Personel pracujący w klinice Dentical to starannie dobrana kadra, wysoko cenionych lekarzy stomatologów oraz higienistek i asystentek z wieloletnim stażem.

Dbamy o to, aby nasz personel systematycznie podnosił swoje kwalifikacje zawodowe w celu zagwarantowania Państwu najwyższego standardu usług stomatologicznych. W 2012 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

Posiadamy nowoczesną aparaturę medyczną i diagnostyczną. Oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych: stomatologia zachowawcza dla dorosłych i dzieci, endodoncja mikroskopowa, protetyka stomatologiczna, stomatologia estetyczna, leczenie implantologiczne, stomatologia estetyczna, medycyna estetyczna, gabinet higieny i rentgenodiagnostyka.